Amazon Hizmetleri

Amazon platformunda başarıyı hedefleyen markalar ve satıcılar için ITG Fulfillment, A'dan Z'ye kapsamlı Amazon hizmetleri sunar. Başlangıç aşamasından itibaren, Amazon satış stratejinizi şekillendirmeye, hesap kurulumu, ürün yüklemeden marka tesciline ve reklam yönetimine kadar her adımda yanınızdayız.

ITG Fulfillment ile Amazon'da satış yapmanın zorluklarına meydan okuyun. Profesyonel ekibimiz, en güncel pazar trendleri ve algoritma değişikliklerine hakim olarak işletmenizin büyümesine katkıda bulunur. Başarınız için buradayız!

Amazon Hizmetleri Ücretlendirmesi

Amazon Hesap Kurulumu

$750 / Tek Sefer

Amazon Ürün Yükleme

Amazon SEO ve Reklam Çalışmaları

$4.000 / Ay

ITG Dijital Destek

Amazon Hesap Kurulumu ve Optimizasyonu

Yeni bir Amazon satıcı hesabı açmak, ilk adımdır ve bu süreç, başarılı bir online satış performansının temelini oluşturur. Hesap kurulumundan sonra, hesabınızı ve listelemelerinizi optimize ederek, ürünlerinizin Amazon algoritması tarafından daha kolay bulunmasını sağlıyoruz. Bu, potansiyel müşterilerin ürünlerinize ulaşmasını kolaylaştırır ve satışlarınızı artırır

Ürün Pazar Araştırması

Doğru ürünleri seçmek, Amazon'da başarının anahtarıdır. Pazar trendlerini ve müşteri tercihlerini anlamak için derinlemesine bir pazar araştırması yaparak, hangi ürünlerin yüksek satış potansiyeline sahip olduğunu belirleriz. Bu bilgi, ürün yelpazenizi oluştururken size rehberlik eder ve rekabet avantajı sağlar.

ITG Müşteri Destek Hattı

WhatsApp destek hattı üzerinden hizmetlerimiz ile alakalı bizlere ulaşabilirsiniz