İTG Fulfillment, Amazon’da başarılı bir satıcı olmanız için gereken tüm hizmetleri sunar. Profesyonel ekibimiz, hesap kurulumundan, ürün yüklemeye, SEO ve reklam çalışmalarına kadar her adımda yanınızdadır. 

Sayfamızda Sunduğumuz hizmetlerimizin detaylarını ve fiyatlarını bulabilirsiniz.Amerika veya Kanada pazarına girmeden önce pazar araştırma, hesap kurulumu, reklam ve daha bir çok destek veriyoruz. Sizde Amazon hesabınızı bizlerle hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

Walmart Magazasi acmadan once Amerika veya Kanada uzerinde pazar araştırma, hesap kurulumu, reklam ve daha bir çok destek veriyoruz. Sizde Walmart hesabınızı bizlerle hızlı bir şekilde açabilirsiniz.

ETSY Girişimciler Için Mükemmel Bir Fırsat!

Etsy, dünya çapında milyonlarca alıcıya ulaşmanızı sağlayan, özgün ürünlerin satıldığı bir online pazar yeridir. ITG Fulfillment, Amazon’da başarılı bir satıcı olmanız için gereken tüm hizmetleri sunar.

TARGET SELLER

Target platformunda satış yapmaya başlamak isteyen işletmeler için hesap açma ve yönetim hizmetleri sunan ITG Fulfillment olarak, sizlere özel olarak tasarlanmış bir tanıtım yazısı hazırlayalım.


Shopify Magaza Hizmetleri

Wayfair Magaza Hizmetleri

Amerika ve Kanada pazarlarına Amazon, Walmart, Etsy, eBay ve diğer pazar yerleri aracılığıyla işinizi genişletmek mi istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Ekibimiz hesap kurulumundan dijital reklamcılığa ve yazılım çözümlerine kadar tam 360 derece destek sağlar.

Amerika ve Kanada Pazarında Başarıya Ulaşın E-Ticarette Dijital Reklam ve Markalaşma Hizmetleri

Amerika ve Kanada’da e-ticaret pazarına adım atmak isteyen işletmeler için dijital reklam, markalaşma ve yazılım çözümleri sunuyoruz. Hedef pazarınızda sizi öne çıkaracak stratejilerimizle tanışın.


Amerika ve Kanada e-ticaret pazarlarında rakiplerinizden sıyrılmak için ihtiyacınız olan dijital reklam, markalaşma ve özel yazılım hizmetlerimizi keşfedin. İşinizi bir adım öne taşıyacak çözümlerimizle tanışın. Amerika ve Kanada’daki e-ticaret hedeflerinize ulaşmak için profesyonel dijital reklam, markalaşma ve yazılım desteklerimizle yanınızdayız. İşletmenizi bir üst seviyeye taşıyacak çözümler için bize ulaşın.


Amerika ve Kanada’nın lider e-ticaret platformlarında mağazanızı açarak işinizi büyütün. Amazon, Walmart, Etsy, eBay mağazaları açma, sosyal medya üzerinden etkili reklam kampanyaları ve markalaşma stratejileriyle hedef kitlenize ulaşın. 


Profesyonel ekibimizle e-ticaretteki başarınızı garantileyin.Kapsamlı e-ticaret hizmetlerimiz ile Amazon, Walmart, Etsy ve eBay gibi platformlarda mağaza açılışından, sosyal medya reklamlarına, özgün markalaşma çalışmalarına kadar işletmenizin her adımında yanınızdayız. Rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayacak stratejilerimizle tanışın

Amerika'da Markanızın Tescilini Yapıyoruz!