ETSY Hizmetleri

ETSY platformunda başarıyı hedefleyen markalar ve satıcılar için ITG Fulfillment, A'dan Z'ye kapsamlı ETSY hizmetleri sunar. Başlangıç aşamasından itibaren, Walmart satış stratejinizi şekillendirmeye, hesap kurulumu, ürün yüklemeden marka tesciline ve reklam yönetimine kadar her adımda yanınızdayız.

ITG Fulfillment ile ETSY'de satış yapmanın zorluklarına meydan okuyun. Profesyonel ekibimiz, en güncel pazar trendleri ve algoritma değişikliklerine hakim olarak işletmenizin büyümesine katkıda bulunur. Başarınız için buradayız!

ETSY Hizmetleri Ücretlendirmesi

ETSY Hesap Kurulumu

$590/ Tek Sefer

ETSY Ürün Yükleme

ETSY SEO ve Reklam Çalışmaları

$2.900 / Ay

ETSY Ürün Pazar Araştırması

$250 / Tek Sefer

Yeni bir ETSY satıcı hesabı açmak, ilk adımdır ve bu süreç, başarılı bir online satış performansının temelini oluşturur. Hesap kurulumundan sonra, hesabınızı ve listelemelerinizi optimize ederek, ürünlerinizin ETSY algoritması tarafından daha kolay bulunmasını sağlıyoruz. Bu, potansiyel müşterilerin ürünlerinize ulaşmasını kolaylaştırır ve satışlarınızı artırır

Ürün Pazar Araştırması

Doğru ürünleri seçmek, ETSY'de başarının anahtarıdır. Pazar trendlerini ve müşteri tercihlerini anlamak için derinlemesine bir pazar araştırması yaparak, hangi ürünlerin yüksek satış potansiyeline sahip olduğunu belirleriz. Bu bilgi, ürün yelpazenizi oluştururken size rehberlik eder ve rekabet avantajı sağlar.

ITG Müşteri Destek Hattı

WhatsApp destek hattı üzerinden hizmetlerimiz ile alakalı bizlere ulaşabilirsiniz