TARGET Hizmetleri

TARGET platformunda başarıyı hedefleyen markalar ve satıcılar için ITG Fulfillment, A'dan Z'ye kapsamlı TARGET hizmetleri sunar. Başlangıç aşamasından itibaren, Target satış stratejinizi şekillendirmeye, hesap kurulumu, ürün yüklemeden marka tesciline ve reklam yönetimine kadar her adımda yanınızdayız.

ITG Fulfillment ile Target'da satış yapmanın zorluklarına meydan okuyun. Profesyonel ekibimiz, en güncel pazar trendleri ve algoritma değişikliklerine hakim olarak işletmenizin büyümesine katkıda bulunur. Başarınız için buradayız!

TARGET Hizmetleri Ücretlendirmesi

TARGET Hesap Kurulumu

$1500 / Tek Sefer

TARGET Ürün Yükleme

TARGET SEO ve Reklam Çalışmaları

$4000 / Ay

TARGET Ürün Pazar Araştırması

$250 / Tek Sefer

Yeni bir TARGET satıcı hesabı açmak, ilk adımdır ve bu süreç, başarılı bir online satış performansının temelini oluşturur. Hesap kurulumundan sonra, hesabınızı ve listelemelerinizi optimize ederek, ürünlerinizin TARGET algoritması tarafından daha kolay bulunmasını sağlıyoruz. Bu, potansiyel müşterilerin ürünlerinize ulaşmasını kolaylaştırır ve satışlarınızı artırır

Ürün Pazar Araştırması

Doğru ürünleri seçmek, TARGET'da başarının anahtarıdır. Pazar trendlerini ve müşteri tercihlerini anlamak için derinlemesine bir pazar araştırması yaparak, hangi ürünlerin yüksek satış potansiyeline sahip olduğunu belirleriz. Bu bilgi, ürün yelpazenizi oluştururken size rehberlik eder ve rekabet avantajı sağlar.

ITG Müşteri Destek Hattı

WhatsApp destek hattı üzerinden hizmetlerimiz ile alakalı bizlere ulaşabilirsiniz