WAYFAIR Hizmetleri

WAYFAIR platformunda başarıyı hedefleyen markalar ve satıcılar için ITG Fulfillment, A'dan Z'ye kapsamlı WAYFAIR hizmetleri sunar. Başlangıç aşamasından itibaren, WAYFAIR satış stratejinizi şekillendirmeye, hesap kurulumu, ürün yüklemeden marka tesciline ve reklam yönetimine kadar her adımda yanınızdayız.

ITG Fulfillment ile WAYFAIR'da satış yapmanın zorluklarına meydan okuyun. Profesyonel ekibimiz, en güncel pazar trendleri ve algoritma değişikliklerine hakim olarak işletmenizin büyümesine katkıda bulunur. Başarınız için buradayız!

WAYFAIR Hizmetleri Ücretlendirmesi

WAYFAIR Hesap Kurulumu

$1500 / Tek Sefer

WAYFAIR Ürün Yükleme

WAYFAIR SEO ve Reklam Çalışmaları

$4000 / Ay

WAYFAIR Ürün Pazar Araştırması

$250 / Tek Sefer

Yeni bir WAYFAIR satıcı hesabı açmak, ilk adımdır ve bu süreç, başarılı bir online satış performansının temelini oluşturur. Hesap kurulumundan sonra, hesabınızı ve listelemelerinizi optimize ederek, ürünlerinizin WAYFAIR algoritması tarafından daha kolay bulunmasını sağlıyoruz. Bu, potansiyel müşterilerin ürünlerinize ulaşmasını kolaylaştırır ve satışlarınızı artırır

Ürün Pazar Araştırması

Doğru ürünleri seçmek, WAYFAIR'da başarının anahtarıdır. Pazar trendlerini ve müşteri tercihlerini anlamak için derinlemesine bir pazar araştırması yaparak, hangi ürünlerin yüksek satış potansiyeline sahip olduğunu belirleriz. Bu bilgi, ürün yelpazenizi oluştururken size rehberlik eder ve rekabet avantajı sağlar.

ITG Müşteri Destek Hattı

WhatsApp destek hattı üzerinden hizmetlerimiz ile alakalı bizlere ulaşabilirsiniz

WhatsApp